BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Ture Jashte Vendit

CRYSTAL GREEN BAY RESORT&SPA 5*

7 nete / 8 dite
Periudha: Nga 03.06 deri 10.06.2018
UDHETOJME DREJT BODRUMIT Nisje me date 03 qershor, 7 nete / 8 dite vetem 675 eur per person CRYSTAL GREEN […]
Duke filluar nga€675
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Barcelone

7 Nete / 8 Dite
Periudha: Nga 01.06.2018 deri 08.06.2018
Parajsa në tokë “Spanjë” Loret De Mar Në çmim përfshihet: Per vetem 399 euro, per person Nisja 1 Qershor, 7 […]
Duke filluar nga€399
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Positano

6 nete / dite
Periudha: Nga 01.06 deri 07.06.2018
Parajsa ne toke “Positano” Per vetem 490 euro, per person Nisja 1 Qershor, 6 nete / 7 dite Ne cmim […]
Duke filluar nga€490
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Pisa

2 nete / 3 dite
Periudha: Nga 04.06.2018 deri 06.06.2018
Pranvera kalohet me bukur ne Pisa Per vetem 255 euro, per person Nisja me 4 Qershor, 2 nete / 3 […]
Duke filluar nga€255
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Budva-Kotor

1 nate/ 2 dite
Periudha: 28.04 deri 30.10.2018
Takimi dhe nisja në ora 06:00 nga Tirana duke iu drejtuar pikës doganore të Muriqanit. Ndalesa përgjatë rrugës për kafe […]
Duke filluar nga€39
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Beyonce and Jaz-Z

2 nete / 3 dite
Periudha: 06.07 deri 08.07.2018
Super Koncerti i  vitit “Beyonce and Jay-Z” Union Travel ju ofron: Super Koncertitn e vitit “Beyonce and Jay-Z” Per vetem […]
Duke filluar nga€360
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
1 2

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

turizem@uniontravel.al

Të fundit

CRYSTAL GREEN BAY RESORT&SPA 5*

Barcelone

Positano

Arion Resort Hotel, Zakynthos