BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419
BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

𝐆𝐨𝐥𝐝 𝐈𝐬𝐥𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐞𝐥𝐞𝐜𝐭𝐞𝐝 5* Antalya 

0
Price
From€779
Price
From€779
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

384
Availability : 3 Qershor
Detaje

Dëshmoni bukuritë unike të Gold Island Selected në Antalya me paketën ALL INCLUSIVE

 

🔖 Nisja 03 Qeshor

Vendndodhja:

Gold Island ndodhet në gjirin më të bukur të Mesdheut, në Turkler, Alanya. Zona është e pasur me plazhe, si dhe me një pasuri të kulturës dhe historisë lokale. Ka disa pamje interesante historike dhe kulturore që ia vlen të vizitohen në këtë rajon të tilla si Kalaja e Alanyas, Muzeu Arkeologjik dhe zona kryesore tregtare me tregjet e saj tradicionale.

Akomodimi:

Hoteli ofron një eksperiencë të paharrueshme pushimi, i ndërtuar në një stil tërheqës dhe të pazakontë me drita vezulluese të pjesës së jashtme të ndërtesës në muzg dhe me pamje panoramike gati 360 gradë nga ana e detit. Dhoma moderne të pajisura me krevate të cilësisë së lartë, dush, akses elektronik me kartë kyçe, akses në internet me shpejtësi të lartë, TV LCD 37 inç (satelit), telefon, kasafortë, ajër të kondicionuar, shërbim në dhomë 24 orë, minibar, tharëse flokësh, tavolinë dhe karrige tavoline dhe pajisje për çaj dhe kafe.

Restorantet

Në hotel ofrohen lloje të ndryshme të kuzhinës për t’iu përshtatur të gjitha shijeve, duke përfshirë një shumëllojshmëri opsionesh të shëndetshme. Vizitorët mund të zgjedhin gjithashtu të provojnë “restorante à-la carte”, Golder Pearl Restaurant, Gold Fish Restaurant apo mund të frekuentoni gjithashtu diskon brenda hotelit. Ndërkohë për snack, është opsioni i pastiçerisë ose një nga baret: Pool & Snack Bar, Vitamin Bar ose Lobby Lounge and Bar.

Veprimtaritë

Lobby Bar
Pool Bar
Disko Bar
Fitness me palestër
Pishina
Hamam
Sauna

Photos