BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419
BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

FUNDJAVË NË HYATT REGENCY BELGRADE 5*****

0
Price
From€139
Price
From€139
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

2847
3 ditë
Availability : Çdo fundjavë
Itenerari
Dita 1

Nisja nga Tirana në orën 7:30 të mëngjesit në drejtim të Shkupit. Rreth mesditës, mbërrijmë në Shkup dhe fillojmë eksplorimin e qytetit. Vizitojmë qendrën e qytetit, zonën e Çarshisë, kalanë, urën e gurtë etj. Kohë e lirë për të konsumuar drekën

Pas drekës marrim rrugën drejt Beogradit, kryeqytetit te Serbisë. Mbërrijmë në Beograd në darkë dhe akomodohemi në Hyatt Regency 5*.

Darka e lirë për të eksploruar individualisht dhe për të shfrytëzuar facilitetet e hotelit.

Dita 2

Konsumojmë mëngjesin në hotel. Shoqëruar nga një guidë vendase, fillojmë vizitën e Beogradit duke vizituar Katedralen e Shën Savës, Kalanë e Kalemegdanit, pedonalen e Knjaz Mihalit, parlamentin e të tjerë.

Kohe e lirë për shopping në qendrën tregtare Usce.

Në darkë kthehemi në hotel.

Dita 3

Konsumojmë mëngjesin në hotel. Marrim rrugën e kthimit nëpërmjet Kosovës.

Ndalojmë në Prizren për të konsumuar drekën dhe për të vizituar qendrën historike të qytetit.

Kthimi në Tiranë pasdite vonë.

Fundi i shërbimit tonë

Detajet e Udhëtimit
Përfshihen në çmim:
  • Akomodim për 2 netë në Hotel Hyatt Regency në Beograd (dhome twin / double)
  • Mëngjesi i datës 29 & 30
  • Transporti me autobus 49 vendësh
  • Shoqërues gjatë gjithë udhëtimit
  • Guidë lokale në Beograd