BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Udhetim me Grupe

Fundjavë në Manastir – Bitola / Prespë 49€ Personi

2 Ditë
Availability : ÇDO FUNDJAVË
From€49
0
View Details

Sarajevë, 14 Shkurt, 3 ditë, €99

3 ditë
Availability : 6, 13, 20 Mars
From€99
0
View Details

Meteora-Metsovo, çdo të shtunë, 2 ditë, €55

2 ditë
Availability : çdo të shtunë
From€55
0
View Details

Budva

Nisja nga Tirana ne oren 7:00, pas kryerjes se procedurave kufitare ne Muriqan vizitojme ishullin e famshem te Shen Stefan […]
From€15
0
View Details

Tour i aventures / Gryka e Rugoves – Peje

1 ditore
Kanioni i Rugoves eshte vendi me i ri i aventurave. Ofron nje natyre epike, ajer te paster dhe pamje te […]
From€25
0
View Details


Keni ndonje pyetje?

Kontaktoni operatoret tane , per me shume informacion…

(+355) 67 2082915

turizem@uniontravel.al