BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Side

SEA WORLD RESORT 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 22.05.2018
Vendndodhja : Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Sides, eshte 70 km larg aeroportit, 10 km larg Manavgat dhe 15 […]
Nga€529
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

SEA PLANET RESORT 5*

Vendndodhja: “Sea Planet Resort & Spa” eshte nje hotel i ri, i cili do te inagurohet ne prill te 2013. […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

NASHIRA RESORT 5*

6 nete / 7 dite
NASHIRA RESORT 5* Vendndodhja: Hoteli eshte i lokalizuar ne qytetin Side – Manavgat, 70 km nga Aeroporti Internacional i Antalyas. […]
Nga€552
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

RAYMAR HOTEL 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 22.05.2018
Vendndodhja : Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Sides, ne afersi te Manavgat aty ku lumi Alara bashkohet me dertin […]
Nga€459
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

DIAMOND PREMIUM RESORT 5*

6 nete /7dite
Periudha: 22.05.2018
DIAMOND PREMIUM HOTEL & SPA***** Vendndodhja:  Diamond Premium Hotel & Spa ndodhet ne Side, Antalya. Ka nje siperfaqe prej 26.000 […]
Nga€458
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

BOSPHORUS HOTEL SORGUN 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 22.5.2018
BOSPHORUS  SORGUN* 5* Vendndodhja  : Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Side-s, 9km larg qendres se qytetit dhe qendres se […]
Nga€442
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
1 2

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al