BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419
BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Max Royal G II – Golem 5 * (hotel i ri)

0
Price
From€53
Price
From€53
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

2023
Vendndodhja: Bulevardi Pishat e Buta, 2504 Golem, Shqipëri

Çmimet për këtë sezon:

 • Double Room (1, 1+1, 2): 53 €
 • Triple Room (2, 2+1, 3): 53 €
 • Double + 2 extra beds (3, 3+1 infant, 2+2): 53 €
 • Sea view supplement per person per night: 6 €

Të përgjithshme:

 • Vijë e parë me detin
 • Pishinë (pishinë për fëmijë)
 • Shtretër dielli dhe çadra falas për mysafirët e hotelit në plazh dhe pishinë.
 • Wi-Fi falas në të gjitha fushat
 • Parkim falas
 • Transferta me pagesë ekstra
 • Kafshët shtëpiake nuk lejohen
 • Ashensor
 • Këmbim Valutor
 • Shërbim 24 orë

Wellness: (falas për mysafirët e hotelit)

 • SPA & qendra Wellness
 • Masazh (tarifë shtesë)

Vaktet (bufe e pasur)

 • Vetëm me mëngjes
 • All Inclusive

Aktivitetet:

 • Ture ditore me pagesë shtesë
 • Animacion për fëmijë sipas kërkesës
 • Argëtim në mbrëmje sipas kërkesës

Tipologjia e dhomës:

 • Dhoma Treshe me pamje nga deti 3 të rritur + 1 fëmijë (maksimum 4 vizitorë)
 • Dhoma dyshe me pamje nga deti (maksimum 2 vizitorë)
 • Dhoma Treshe Pamja nga deti 3 të rritur + 1 fëmijë (maksimum 4 vizitorë)
 • Dyshe + 1 Pamje nga deti (max 2 vizitorë)
 • Dhoma dyshe me pamje nga deti per dy të rritur + 1 fëmijë (maksimum 3 vizitorë)
 • Dhoma dyshe me pamje nga kopshti (maksimum 2 vizitorë)
 • Dhoma dyshe + 1 Pamje nga deti (max 2 vizitorë)
 • Dhome dysheme pamje nga deti 2 të rritur + 1 fëmijë (maksimum 3 vizitorë)
 • Dhoma dyshe pamje nga kopshti (maksimum 2 vizitorë)

Check in: 13:00 – 24:00
Check out: deri ne oren 11:00