BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419
BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

𝐐𝐮𝐚𝐭𝐭𝐫𝐨 𝐁𝐞𝐚𝐜𝐡 𝐒𝐩𝐚 & 𝐑𝐞𝐬𝐨𝐫𝐭 𝐇𝐨𝐭𝐞𝐥

0
Price
From€739
Price
From€739
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

271
Availability : 3 Qershor
Detaje

𝐒𝐡𝐢𝐣𝐨𝐧𝐢 𝐝𝐢𝐭𝐞̈𝐭 𝐞 𝐧𝐱𝐞𝐡𝐭𝐚 𝐭𝐞̈ 𝐯𝐞𝐫𝐞̈𝐬 𝐧𝐞̈ 𝐐𝐮𝐚𝐭𝐭𝐫𝐨 𝐁𝐞𝐚𝐜𝐡 𝐒𝐩𝐚 & 𝐑𝐞𝐬𝐨𝐫𝐭 𝐇𝐨𝐭𝐞𝐥, 𝐀𝐧𝐭𝐚𝐥𝐲𝐚 me paketën ALL INCLUSIVE

 

🔖 Nisja 03 Qeshor

Vendndodhja:

Hoteli është i lokalizuar në Konaklı, Antalya. Është vetëm 12 km larg nga Alanya e cila njihet për plazhet e saj të famshme, natyrën e mrekullueshme, jetën argëtuese plot ngjyra dhe ka një histori.

Akomodimi:

Hoteli ofron 438 dhoma për mysafirë, të cilat kanë një banjo private, ajër të kondicionuar, TV satelitor, tharëse flokësh, minibar, telefon dhe kasafortë. Hoteli ka katër pishina të pavarura pishinë me rrëshqitje, pishinë kryesore, pishinë të brendshme dhe pishinë për fëmijë. Festa të shoqëruara me mikpritjen tradicionale turke.

Restorantet

Gjatë qëndrimit tuaj në hotel ju mund të zgjidhni të provoni ushqimet e ndryshme që ofrohen nga shefat e vlerëuar të hotelit. Pranë jush do te gjeni bare dhe snacks nëse do t’ju duhet diçka për të ngrënë në çdo kohë. Patisserie është një nga pikat më të njohura të hotelit që ndodhet në katin e lobit. Do të keni një minibar në të cilin do të gjeni një ujë 1,5 lt, 2 pako lëng frutash dhe 2 shishe ujë mineral.

Veprimtaritë

Palestër
Banjë turke
Sauna
Dhomë me avull
Aktivitetet si volejboll plazhi
Pingpong
Mini futboll
Sporte ujore
Muzikë live
Shfaqje mbrëmjeve

Photos