BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419
BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

CORENDON PLAYA KEMER

0
Price
From€899
Price
From€899
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

303
Availability : 3 Qershor
Detaje

Përjetoni përqafimin e ngrohtë të diellit me mundësitë më të mira në Corendon Playa Kemer në Antalya me paketën  ALL INCLUSIVE

 

🔖 Nisja 03 Qeshor

Vendndodhja:

Hoteli është i lokalizuar në Antalya 45 km nga aeroporti i saj, 30 km larg teleferikut Tahtalı, 24 km nga porti historik Lycian i qytetit antik Phaselis. Corendon Playa Kemer ju lejon të eksploroni historinë dhe natyrën së bashku. Me vendndodhjen e saj të përsosur Corendon Playa Kemer ju ofron gjithashtu mundësinë e udhëtimit dhe përvojës së rafting të rrethuar me pisha në krahët e Maleve Taurus në Kanionin Göynük që është vetëm 4 km larg hotelit.

Akomodimi:

I emëruar pas plazhit unik të Detit Mesdhe, Hotel Corendon Playa Kemer me plazhin e tij privat me rërë ofron një mundësi pushimi të ndërthurur me çdo nuancë të natyrës të blusë dhe të gjelbër. Hoteli është i pajisur me pishinës të brendshme dhe të jashtme me 3 rrëshqitje. Me konceptin e tij all-inclusive dhe baret dhe restorantet janë 24 orarshme. Përfshihen festa konceptuale, aktivitete sportive dhe argëtuese. Fëmijët e moshës 4-12 vjeç mund të shijojnë kohën e tyre në këndet e lojërave të brendshme dhe të jashtme të Klubit të Fëmijëve Cory & Friends.

Restorantet

Zephyrantes Main Restaurant, Food Court Restaurant, Pier Seafood A’La Carte Restaurant, Paticerie ofrojnë mundesinë për të shijuar ushqimet nga më të ndryshmet si kuzhina aziatike, hallall, tradicionnale, ndërkombëtare ushqime deti, dietike, kokteje me receta të veçanta si dhe shërbim 24-orësh akulloresh. I gjeni në të gjitha ambjentet si familjare, tradicionale, moderne apo romantike.

Veprimtaritë

Muzikë/performancë live
Park ujor
Çiklizëm
Fitnes Spa
Shesh lojërash për fëmijë
Lojra me shigjeta
Wifi pa limit
Body scrub
Hamam
Sauna

Photos