BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419
BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Avala Resort, Mali i Zi

0
Price
From€80
Price
From€80
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

1612
1, ditë, 2 ditë, 3 ditë
Paketa përfshin:

 • Minimumi 2 netë qëndrim në dhomë standarte për 2 persona
 • Mëngjesi dhe darka tek restoranti Avales
 • 20% zbritje në Ala carte menu te restorant Avala
 • Kalimi falas në dhomë superiore gjysëm pamje nga deti, në varësi të vlefshmërisë
 • Përdorimi falas i parkimit të hotelit, si dhe saunës, pishinës, palestrës, jakuzi dhe banjo turke
 • 20%zbritje e trajtimeve SPA
 • Wi-fi falas në zonën e hotelit
 • Check in/check out i vonshëm, në varësi të disponibilitetit
 • Fëmijet falas deri në 12vjec.
 • Çmimi i paketës për 2 persona për 2 netë është 252 euro
Ofertat
 • 1 natë në dhomë standarte për dy persona: 80€
 • 2 netë qëndrim në dhomë standarte: 160€
 • 3 netë qëndrim në dhomë standarte: 210€
Në çmim nuk përfshihen
 • Paketa, nuk përfshin taksën 1.50 euro personi për ditë