BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Kërko Ture

FUNDJAVE NE MATKA, MAQEDONI

1 nate / 2 dite
Periudha: Cdo Fundjave
Duke filluar nga€55
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Viena

3 nete - 4 dite
Fluturimi nga Tirana oren 04.25. Mberritja ne Vjene ne 08.25 (mengjes). Transferta me autobus […]
Duke filluar nga€430
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Eksplorimi i Lumit Vjose dhe Rafting ne Permet

1 nate / 2 dite
Periudha: Cdo Fundjave
Duke filluar nga€75
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
Duke filluar nga€315
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
Duke filluar nga€399
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet