BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Ture Jashte Vendit

Ski ne Mavrove

2 NETE / 3 DITE
Periudha: 01.11-2018--- 01.04-2019
Nisja do te jete ne oren 7:00 te mengjesit nga Tirana. Rruges do te ndalojme per kafen e mengjesit
Duke filluar nga€135
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Viena

3 nete - 4 dite
Fluturimi nga Tirana oren 04.25. Mberritja ne Vjene ne 08.25 (mengjes). Transferta me autobus per ne hotel
Duke filluar nga€430
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Tur 1 ditor Ujevara e Podgorices

Cdo te diel
Periudha: nentor 2018 - mars 2019
Duke filluar nga€15
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

UDHETIM TURISTIK NE GREQI

Cdo Fundjave
Periudha: nentor 2018 - mars 2019
Duke filluar nga€49
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Udhetim ne Sofje, Bullgari

2 nete - 3 dite
Periudha: 28.11-30.11-2018
Nisja nga Tirana me autobuz ne drejtim te Maqedonise. Gjate rruges, pushim per kafe dhe dreke
Duke filluar nga€99
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Medjugroje – Mostar

2 nete / 3 dite
Periudha: nentor 2018 - mars 2019
Duke filluar nga€99
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
1 2

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

turizem@uniontravel.al

Të fundit