BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

WATER SIDE RESORT SPA 5*

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€412
Çmimi
Duke filluar nga€412
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

1105


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

6 nete / 7 dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
Tirane
Side

Vendndodhja:

Water Side Resort & SPA eshte nje hotel I ri qe hapi dyert per klientet ne Prill te vitit 2015. Hoteli ndodhet ne Side dhe ndodhet 250 m larg nga deti.

Informacion per dhomat:

Hoteli disponon 308 dhoma Standarte, 4 dhoma per personat me aftesi te kufizuar, 62 dhoma familjare te cilat jane te shperndara ne 7 kate. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, kabine dushi, tharese flokesh, LCD TV, kasaforte, minibar me uje dhe pije freskuese. Dhomat familjare jane te mobiluara njesoj si dhomat standarte, por ne ndryshim nga standartet konsistojne ne dy dhoma gjumi ne te njejtin kat ose ne forme dublex.

Restorante & Bare:

Hoteli konsiston ne All Inclusive qe do te thote ka te perfshire mengjesin, dreken, darken, Restorantin A La Carte nje here per te gjithe rezervimin, pijet Alkoolike dhe jo – Alkoolike. Ne mengjes sherbehet leng portokalli I fresket dhe pije te tjera freskuese gjithashtu pa pagese.

Facilitete:

Fushe tenisi me ndricim, Volejboll, mini golf, palester, ping pong, Banjo turke, (show dhe programe animimi ne amfiteater). Te gjitha sportet ujore jane me pagese. Pishine per te rritur dhe per femije, 4 rreshqitese, shezllone rreth pishines, bar , snack bar. Shezllone dhe cader ne plazh. Hoteli gjithashtu disponon ashensor, restorant kryesor, tarrace, A la Carte Restorant, lavanderi, mini market dhe SPA.

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira

 • Animation Team
 • Beach Volleyball
 • Air Condition
 • Fitness Center
 • Kids Pool
 • Restaurant
 • Water Slides
 • Safe box
 • Pool
 • Tennis Court
 • Amphitheatre
 • Hair dryer
 • Room Service
 • Gymnastic
 • Snack Bar
 • Bar
 • Outdoor Pool
 • Volleyball

Sherbimet me extra pagese

 • Doctor
 • Mini Golf
 • Mini Bar
 • Laundry Service
 • Market
 • Water Sports
 • Wellnes center
Photos