BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Vjeshtë në Paris

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€499
Çmimi
Duke filluar nga€499
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

218


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

4 Dite
Periudha: Nisje 14 Shtator dhe 12 Tetor
Tirane
Paris
Itenarari

Dita 1Tiranë - Paris

Udhëtimi me avion direkt Tiranë – Paris. Nisja në orën 10:35. Mbrritja në Paris në 13:25. Pasdite, Shëtitje e lirë në Sacre Coer dhe Transferimi për në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita 2 Vizitë panoramike e Parisit

Mëngjesi në hotel. Vizitë panoramike e Parisit ku do të shikohen: Harku i Triumfit, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive. Vizitë në Muzeun e Luvrit. Kthimi dhe akomodimi në hotel.

Dita 3Vizitë

Mëngjesi në Hotel. Vizitë në: Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Tour Eiffel. Shëtitje panoramike ku do të shikohen Panteoni, Opera de Garnier, Sheshi Bastille dhe Opera më e madhe e Francës. Kthimi dhe akomodimi në hotel.

Dita 4Fluturimi direkt Paris - Tiranë.

Transferimi për në Aeroportin e Parisit. Fluturimi direkt Paris – Tiranë. Nisja në orën 08:05 Mbrritja në Tiranë në orën 10.35.

Fotografi