BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Vizite 1 ditore ne Budva – Kotorr

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€15
Çmimi
Duke filluar nga€15
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

413


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

Çdo te shtune dhe te diel
Periudha: 1 nentor 2018 - 30 mars 2019
Detajet e Turit

Nisja ne mengjes heret ne oren 06.00 nga Tirana, nisemi heret per te shmangur trafikun ne dogane dhe te kemi mundesi te shijojme sa me shume nga turi.
Kryerja e procedurave kufitare ne Muriqan. Me te kaluar kufirin ndalese e shkruter per kafe tek restorant Lamiga.

Gjate rruges bejme nje ndalese panoramike ne Ishullin e njohur Shen Stefan, nese do jete koha e mire do kemi mundesi te zbresim afer Shen Stefanit, per te pire nje kafe e per te vajtur afer shetitores se ishullit. Vazhdojme udhetimin prej 18 min drejt qyetit te Budves per te vizituar Qytetin e Vjeter, kercimtaren e Budves, Portin e Jahteve, ku do te kemi mundesi te shijojme dhe dreken opsionale buze detit.

Me pas nisemi drejt Kotorrit ose i njohur ndryshe si qyteti i maceve, udhetim qe zgjat 30 min. Vizite per rreth dy ore ne kala ku do te vizitojme te gjitha monumentet kryesore te qytetit, dhe do te kemi mundesi per shopping. Nisja drejt Tiranes. Fundi i sherbimit tone!

Kujdes: Këtu nuk përfshihet periudha e festave te fundvitit!

Harta

Fotografi