BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Viti i Ri ne Mavrove – Bistra Hotel

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€205
Çmimi
Duke filluar nga€205
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

97


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

3 nete / 4 dite
Periudha: 31 Dhjetor-3 Janar
Tirane
Mavrove
Tour Details

Festoni kete Vite te Ri mes bores dhe ne shoqerine e miqve tuaj!

Vemendje: Ne rast jeni me shume se 10 persona, ofrojme dhe transport.

Kujdes #Oferta eshte e Limituar.  Nxitoni te rezervoni!

Price Includes

 • 3 Nete Akomodimi Bistra Hotel
 • Mengjesi+Darka per cdo dite qendrimi
 • Pije pa Limite gjate nates se Vitit te Ri
 • Parkim Falas- Free Wi-Fi
 • Perdorim Falasi :Spa-- Pishines se Brendshme--Sauna

Price Excludes

 • Transporti
 • Dreka
 • Shpenizmet Personale
Map

Photos