BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Janine & Meteora !

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€49
Çmimi
Duke filluar nga€49
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

488


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

Cdo Fundjave
Periudha: nentor 2018 - mars 2019
Itenarari

Dita 1Tirane - Janine

Nisja nga Tirana në oren 5.00 dhe udhëtimi me autobus për në Janinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Kalimi nga Pika kufitare e Kakavisë drejt Janinës, kryeqendrës së Epirit. Vizitë panoramike e Janinës, ku do vizitohen: Kalaja, Sheshi Qëndror, Manastiret dhe Xhamitë e vjetra. Pasdite, vonë, vazhdimi i rrugës për në Kallabaka. Sistemimi dhe akomodimi në hotel.

Dita 2Metora - Kostur

Pas mengjesit, ora 09:00 behemi gati për vizitën panoramike të 2 prej manastireve më të famshëm të Meteorës. zonës më të bukur në Greqi qe shquhet për bukurinë e saj natyrore dhe pjesë e trashëgimisë botrore të UNESCO. Vazhdon udhëtimi për në Kostur. Vizitë e shkurtër e Kosturit, qytetit buzë liqenit. Vazhdon udhëtimi për në Shqipëri. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

Përfshihen ne Çmim

  • Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus
  • Akomodimi në hotel me 3 yje,
  • Shëtitjet në Janine dhe Meteora me autobus (sipas programit)
  • Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
Fotografi