BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Udhetim në Valbonë, Shqipëri

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€69
Çmimi
Duke filluar nga€69
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

4455


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

1 nate / 2 dite
Periudha: Cdo Fundjave / deri ne 30 Tetor
Tirana
Valbona

Programi:

Dita e pare:

✓ Nisja ne oren 06.30 nga Tirana (Arsyeja qe nisemi kaq heret eshte per te kapur tragetin qe niset nga Komani)
✓ Udhetimi me traget ne Liqenin e Komanit per rreth 2 ore e 30 minuta
✓ Vizite ne Bajram Curri
✓ Akomodimi ne Valbone, dreka ne Valbone, ushqime Bio dhe tradicionale te zones
✓ Vizite tek Ujvara ne Valbone.
✓ Darka ne Valbone,

Dita e dyte:

✓ Mengjesi ne Bujtine, vizite te liqeni i Xhemes dhe mulliri i vjeter.
✓ Dreka ne Uren e shenjte
✓ Kthimi nga Kosova, ndalese ne Prizren (Lidhja e Prizrenit, Pazari, Xhamia)
✓ Mberritja ne Tirane ne oren 21:00

Cmimi per kete organizim 69 Euro All inclusive

Te perfshira jane :

1. Transporti gjate te gjithe turit
2. Bileta e Tragetit
3. Fjetja naten e shtune ne Valbone
4.Dreka, ajo e te shtunes
5. 1 darke (Darka e te shtunes)
6. 1 Mengjes (Mengjesi i te Dieles)
7. Qingji/Keci ne Hell gjat mbremjes se te shtunes
8. Guida dhe organizimi.