BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Udhetim ne Budapest, Hungari

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€299
Çmimi
Duke filluar nga€299
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

207


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

3 nete / 4 dite
Periudha: Nisja më 8 Dhjetor dhe 22 dhjetor
Tirane
Budapest
Itenarari

Dita 1Tirane - Budapest

Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja më 22:35 – Mbrritje më 23:55. Transfertë Aeroport .Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita 2Vizitojme qytetin

Mëngjesi në Hotel. Gjatë ditës vizitë me autobus komod dhe guide në dispozicion, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse të Qytetit si: Kodra Gellert, Fortesa e Peshkatarit, Kisha e Shën Matias, Katedralja e Shën Stefanit, Kështjella Vayda Hunjad, Sheshi i Heronjve, Citadela etj. Fjetje në Hotel.

Dita 3Vizitojme urat e Budapestit

Mëngjesi në Hotel. Gjatë ditës vizitë me autobuz komod dhe guide hungareze në dispozicion ku do të vizitohen vendet turistike jashtë Budapestit si: Vishegrad, Setendre. Kalimi nëpër urat e Budapestit, si: Ura e Luanëve, Ura e Elisabetës e cila është Ura e parë e varur në Botë, Statuja e Shën Gellertit, kalimi mbi urën e Margaritës. Fjetje në Hotel.

Dita 4 Fluturimi për në Shqipëri

Mëngjesi ne Hotel. Të lirë deri në transfertë për në aeroportin e Budapestit. Nisja më 14:25 – Mbrritje më 15:50. Fluturimi për në Shqipëri

Përfshihen ne Çmim

 • Fluturimi vajtje -ardhje me avion.
 • Transfertat dhe shëtitjet me autobus
 • Akomodim në hotel.
 • Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
 • Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
 • Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30 x 20 cm.
 • (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Nuk përfshihen ne çmim

 • Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
 • Hyrjet në monumente dhe muzeume.
Fotografi