BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Udhetim 1 Ditore ne Brezovice

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€15
Çmimi
Duke filluar nga€15
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

418


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

1-Ditore
Periudha: 20 Janar
Tirana
Brezovica
Detajet e Turit

PROGRAMI 1 DITOR PER SKI NE BREZOVIC

Përfshihen ne Çmim

  • Transporti Tirane -Brezovic -Prizren -Prevall -Tirane
  • Shoqeruesi nga agjensia gjate turit

Nuk përfshihen ne çmim

  • Dreka-Shpenizmet personale
Itenarari

Dita 1Tirane-Brezovice

*Nisja ne mengjes ne oren 6:00 nga kafe Flora, drejt Kosoves
*Ndalesa e para do te jete per kafe buze liqenit te Fierzes, ne Kukes. Pas kalimit te procedurave doganore mberrijme ne Prizren dhe me pas ne Malet e Sharrit.
*I fshehur ne gjelberimin e Maleve te Sharrit ndodhet pika turistike e skijimit te Brezovices
E cilesuar si psita e skive me e madhe ne Kosove, ne Brezovic ndodhen 3 teleferik per tu transferuar ne pistat ne qafen e Maleve te Sharrit.
Pistat e skijimit janë të ndarë sipas ketegorisë së vështirsisë, ku ju mund te beni ski, snowboard ose te luani “si femije” me slita.

*Rreth ores 15:00 nisemi nga Brezovice ne drejtim te Prizrenit.

*Perpara se te kthehemi ne Tirane do te bejme nje ndalese per 1 ore ne Prizren per te shijuar shijuar një caj të ngrohtë buzë lumit Lumëbardh ne carshin e vjeter.

*Mbërritja në Tiranë ne darke vonë.

Harta
Fotografi