BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Tur 1 ditor Ujevara e Podgorices

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€15
Çmimi
Duke filluar nga€15
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

400


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

Cdo te diel
Periudha: nentor 2018 - mars 2019
Detajet e Turit

Programi:
Nisja qe ne mengjes nga Tirana

Kryejme procedurat doganore ne piken kufitare Hani Hotit dhe me pas i drejtohemi qytetit te Podgorices.
Ndalesa e pare do te jete ne Ujvaren buze lumit Cijevna, ku do te keni mundesi te beni foto dhe te shijoni bukurine e natyres ( ju sugjerojme dreken ne restorantin Niagara) .

Pas kesaj ndalese i drejtohemi qendres se qytetit Podgorica. Vizitojme uren Millenium dhe uren Sastavci, Kullen e Sahatit etj.

Me pas nisja per ne qendren tregtare Delta City. Kohe e lire ne kete qender per shopping ose kafe, rreth 2 ore.

Kthimi ne Tirane

Fotografi