BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Treasure Cove Hotel (+10 vjec)

(0 Vlerëime)
Çmimi
Çmimi
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

70


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

Pushime Ekzotike
Pershkrimi i Hotelit

Treasure Cove Hotel ndodhet ne Bel Onbre, ne pjesen veri-perendimore te ishullit kryesor te Mahes, vetem 15 km me makine nga qyqteti i Viktorias, dhe rreth 30 minuta nga aeroporti nderkombetar. Hoteli ka 8 dhoma standarte dhe 2 dhoma superiore te gjitha jane me hapesire te bollshme, te mobiluara ne menyre komode, me ajer te kondicionuar. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ballkon privat me pamje nga ishulli, banjo me dush/vaske, ibrik elektrik per caj/kafe, kasaforte, mini bar, telefon, TV kabllor etj. Restoranti i hotelit Olivier Le Vasseur Restaurant sherben kuzhine nderkombetare dhe tradicionale Kreole. Baya Bar ehste vendi perfekt per kokteile speciale ne perendimin e mrekullueshem te diellit. Hoteli ofron eskursione te ndryshme perreth ishullit.

Përfshihen ne Çmim

  • Fjetje
  • Mengjes
Shërbime

Plazhe

• Plazh renor

Distancat nga:

• Distance nga deti: 0 m

Aktivitetet:

• Lundrim

Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

• Pishine e jashtme
• Faks
• Restorant
• Pastrim kimik
• Restorant à la carte
• Wi-Fi falas
• Sherbim 24 ore ne resepsion

Sherbime per femije dhe bebe:

• Animacione per femije

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

• TV
• Telefon
• kasaforte
• Ajer I kondicionuar
• tharese flokesh
• Ngrohje
• Tarrace
• Wi-Fi falas
• hekur per hekurosje
• Frigorifer
• Ngrohje

Harta
Fotografi