BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Bliss Boutique Hotel

(0 Vlerëime)
Çmimi
Çmimi
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

82


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

Pushime Ekzotike
Pershkrimi i Hotelit

Bliss Boutique Hotel eshte nje hotel me 4 yje i cili ofron dhoma te medha me pamje nga kopshtet tropikale ose nga oqeani Indian. Dhomat kombinojne stilin kontemporan me ate Kreolian. Dhomat ne bregdet jane te vendosura mbi reren e bardhe dhe kane nje verande me panje te gjirit. Dhomat ne kopshtin sekret jane te rrethuar nga bimesi e dendur tropikale. Te gjitha dhomat e hotelit jane te pajisura me banjo private me dush/vaske, TV satelitor, DVD player, ibrik elektrik per caj/kafe, ajer te kondicionuar, mini bar, WiFi, telefon, kasaforte etj. Pushuesit mund te relaksohen ne verandat prej druri, ne qendren Spa Pure Bliss, ne breg te detit apo rreth pishines. Restoranti i hotelit ne plazh sherben kuzhine Kreoliane. Lounge 8 sherben kuzhine te perzgjedhur nderkombetare. Sherbime dhe aktivitete te ndryshme ofrohen ne hotel si sporte te ndryshme ujore, zhytje, snorkeling, peshkim, eskursione, pishine etj. Bliss Hotel eshte vetem 8 minuta larg me makine nga Plazhi Valon dhe qendra e qytetit Viktoria. Aeroporti nderkombetar eshte 25 minuta larg.

Përfshihen ne Çmim

  • Fjetje
  • Mengjes
Shërbime

Plazhe

• Plazh renor
• Plazh Privat

Distancat nga:

• Distance nga deti: 0 m

Aktivitetet:

• Lundrim
• Zhytje scuba/zhytje
• Volejboll plazhi

Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

• Pishine e jashtme
• Restorant
• Pastrim kimik
• Restorant à la carte
• Qender trajtimi & SPA
• Wi-Fi falas
• Ambjent per te luajtur femijet
• Loje me Shigjeta
• Librari
• Sherbim 24 ore ne resepsion

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

• TV
• Telefon
• kasaforte
• Ajer I kondicionuar
• minibar
• Tarrace
• vaske
• Wi-Fi falas
• Frigorifer

Harta
Fotografi