BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Royal Island Resort & Spa

(0 Vlerëime)
Çmimi
Çmimi
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

103


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

Pushime Ekzotike
Pershkrimi i Hotelit

Royal Island Resort & Spa ndodhet ishullin e njohur si Horubadhoo, 118 km ne very-perendim te Males, 30 minuta fluturim nga aeroporti nderkombetar Ibrahim Nasif.  Kompleksi ofron 148 Vila dhe 2 Suita Presidenciale. Te gjitha jane te mobiluara ne menyre komode dhe luksoze. Paisjet perfshijne ajer te kondicionuar, telefon, kasaforte, minibar, TV satelitor, DVD player, ibrik elektrik per caj/kafe, sheslongje, tharese, banjo me vaske dhe bide ne te gjitha vilat. Paisje plus ne Suitat presidenciale perfshijne laptop, verande private me sheslongje, internet ne TV, jacuzzi, banjo per miqte, bar privat dhe pishine private. Kompleksi disponon 2 restorante; Restoranti kryesor Maakana ku sherbehet mengjesi, dreka dhe darka me bufe te hapur me nje perzgjedhje nga kuzhina nderkombetare dhe ajo lokale. Raabondhi a la carte Restaurant ofron specialitete mesdhetare me produkte te fresketa deti dhe mishi. Boli Bar eshte i hapur gjate gjithe dites dhe sherben pije dhe aperitiv te ndryshem, karaoke, disco etj. 

 

 

Shërbime

Plazhe

• Plazh renor
• Plazh Privat

Distancat nga:

• Distance nga deti: 0 m

Aktivitetet:

• Lundrim
• Zhytje scuba/zhytje
• Volejboll plazhi

Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

• Pishine e jashtme
• Restorant
• Restorant à la carte
• Sallon bukurie
• Bar ne plazh
• Wi-Fi falas
• Trajtim special per te sapomartuarit
• Sherbim 24 ore ne resepsion

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

• TV
• Telefon
• kasaforte
• minibar
• tharese flokesh
• Tarrace
• Wi-Fi falas
• Hekur per hekurosje

Harta
Fotografi