BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Sunshine Corfu Hotel & SPA

(0 Vlerëime)
Çmimi
Çmimi
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

92


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

All Inclusive
Tirane
Korfuz
Pershkrimi i Hotelit

Ky hotel qendron si nje perle midis gjithe hoteleve te tjere ne Korfuz. Shtrihet ne koder, i rrethuar nga gjelberimi i ullinjve dhe pishave ofron qetesi , relaks dhe pamje te mrekullueshme te detit Jone , eshte perfekt per pushime. I pozicionuar ne plazh, ndodhet prane qytetit piktoresk te Nissakit dhe vetem gjysem ore nga qendra e Korfuzit. Hoteli ju ofron  pamje te mrekullueshme te ishullit ne sfond , ushqimin e  mire dhe cilesor, parqe me peme ulliri , limona dhe portokalle  perrreth, argetime te ndryshme per femijet tuaj dhe animacione me muzike  ne e netet e nxehta verore. Hoteli ve ne dispozicion te te ftuarve ne total 314 dhoma moderne dhe elegante me nje cilesi te larte sherbimi dhe arredim. Baret dhe Restorantet: Ushqim te vecante per femijet dhe ushqime speciale per darke dhe per festa. ZorbasTaverna ofron specialitet te kuzhines greke. MammaMia a la carte restorant ofron kuzhinen italiane. Baret e Hotelit Sunshine ofrojne pije te ndryshme.alkolike dhe jo alkolike, si dhe nje game te gjere kokteilesh.

Përfshihen ne Çmim

  • All Inclusive
Shërbime

Plazhe

Plazh shkembor

Distancat nga:

• Stacioni I autobusit: 50 m
• Aeroporti: 25 km
• Portet: 25 km
• Distance nga deti: 0 m
• Distance nga qendra: 25 km

Aktivitetet:

• • Ski ne uje
• Ski ne uje me banane
• Ekskursione te organizuara
• Mbremje muzikore
• Club disko
• Kanoe
• Lundrim
• Zhytje scuba/zhytje
• Barke Kajak me qira

Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

• Pishine e jashtme
• Pishine femijesh
• Sauna
• Faks
• Internet
• Restorant
• Zyre kembimi valutor
• Dhoma pa duhan
• Pastrim kimik
• Bar brenda hotelit
• Kasaforte ne recepsion
• Numri I sallave te takimit: 1
• Sallon bukurie
• Qender trajtimi & SPA
• Parkim I hotelit ( me pagese )
• Sherbim dhome 24 ore
• Dyqan suveniresh
• Boutique
• Shezlonge dhe çadra ne pishine
• Bar Pishine
• Recepsion per makine me qira
• Cocktailbar
• Parking pa pagese
• Peshqira plazhi me depozit
• Klub lojrash per femije
• Ambjent per te luajtur femijet
• Trajtim special per te sapomartuarit

Sherbime per femije dhe bebe:

• Animacione per femije
• Baysitting/Kujdestar femijesh
• Klub per femijet, Kopesht

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

• Ballkoni
• Televizion satelitor
• kasaforte
• Ambjent ndenjeje
• Kasaforte dhome
• Ajer I kondicionuar
• Minibar
• Tharese flokesh
• Ngrohje
• Banje/tualet
• Facilitete per kafe dhe caj

Harta
Fotografi