BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Stockholm

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€199
Çmimi
Duke filluar nga€199
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

249


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

3 nete -4 dite
Periudha: 11.02-15.02-2019
Podgorica
Stockholm
Detajet e Turit:

Stockholm Fluturim nga Podgorica

Kujdes #oferta eshte e Limituar, nxitoni te rezervoni!

Datat:  11 – 15 Shkurt

   

 

Ne cmim perfshihet:

  • Biletat e avionit vajtje-ardhje
  • Akomodimin në hotel Best Western 3*
  • Mëngjeset

Ne cmim nuk perfshihet:

  • Drekat dhe Darkat
  • Transferta
Itenerari:

Udhetimi 4 diteUdhetim Individual

Fluturim nga Podgorica
199 euro, 4 ditë, 11 – 15 Shkurt

Kujdes: Oferta momentale / Ofertat mund të ndryshojnë, kontaktoni me agjentët tanë për ti verifikuar.

Photos