BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Ski ne Mavrove

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€135
Çmimi
Duke filluar nga€135
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

547


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

2 NETE / 3 DITE
Periudha: 01.11-2018--- 01.04-2019
TIRANE
MAVROVE
Detajet e Turit

NISJE CDO FUNDJAVE

Përfshihen ne Çmim

 • AKOMODIMI PER 2 NETE
 • MENGJESI PER CDO DITE QENDRIMI
 • PERDORIMI I SPA, SAUNA, ETC
 • TRANSPORT-VATJE-ARDHJE
 • SHOQERUESI NGA ZYRA

Nuk përfshihen ne çmim

 • DREKA-DARKA
 • SHPENZIMET PERSONALE
Itenarari

Dita 1Tirane-Mavrove

NISJA DO TE JETE NE OREN 7:00 TE MENGJESIT NGA TIRANA, RRUGES DO TE NDALOJME PER KAFEN E MENGJESIT. ME PAS DO VIJME RRUGEN DREJT QYTETIT TE OHER DHE ME PAS VAZHDOJME PER NE MAVROVE.
MBERRITJA NE MAVROC SISTEMI NE HOTEL , MUND TE PERDORNI FACILTET E HOTELIT PER SHPLODHJE , DREKA E LIRE.
DARKA ESHTE OPSIONALE KU MUND TE BENI SHETITJE.

Dita 2SKI NE MAVROVE

MENGJESI NE HOTEL, ME PAS DO TE VAZHDOJME DREJT PISTES TE MERKULLUSHME TE MAVROVES ,KU DO TE MUND TE BENI SKI ,TE SHIJONI BARDHESINE E MALIT. DREKA ESHTE E LIRE DHE MUND TE EKSPOLRONI BUKURINE E MAVROVE.
KTHIMI NE HOTEL , MUND TE PROVOJME GATIMET TRADICIONALE TE ZONES , MUND TE PERDORNI FACILITETET E HOTELIT DHE PJESA E MBETUR DO TE ORGAZMIZOJME LOJRA NE SHOQERINE E NJERI TJETRIT .

Dita 3MAVROVE-TIRANE

MENGJESI NE HOTEL, PAS KONSUMIT DO TE BEHEMI GATI PER KTHIMIN NE TIRANE,
GJATE RRUGES DO TE KEMI NDALESE NE SHEN NAUM, DHE DREKA OPSIONALE NE POGRADEC,
RRETH ORES 19:00 MENDOHET NE JEMI NE TIRANE.

Harta

Fotografi