BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Ski ne Bitola, Maqedoni

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€59
Çmimi
Duke filluar nga€59
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

460


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

1 nate / 2 dite
Periudha: 02-03 Mars
Tirane
Bitola
Detajet e Turit

Kujdes #oferta eshte e Limituar, nxitoni te rezervoni!

Datat:
03 – 04 Shkurt
10 – 11 Shkurt
23 – 24 Shkurt
02 – 03 Mars

Ne cmim perfshihet:

 • Transporti sipas programit Tirane - Manastir (Bitola) - Tirane
 • Akomodimin ne Hotel 4* ne qender te qytetit te Manastirit (Bitola)
 • Mengjesi dhe Darka ne restorantin e hotelit
 • Pishina dimerore, sauna, jakuzzi, banjot turke deri ne oren 22:00
 • Shoqerues gjate gjith uddetimit

Nuk perfshihet ne cmim:

 • Drekat nuk jane te perfshira
 • Hyrja ne pisten e skive
Itenerari:

Dita 1Vizite ne Struge dhe ne Oher

Nisja nga Tirana ora 7:00. Gjate rruges, vizite ne Struge dhe ne Oher ku do te konsumohet edhe dreka. Opsioanale: xhiro me varke ne liqenin e Ohrit. Me pas vazhdojme rrugen drejt Bitolas. Mberritja ne hotel, akomodimi dhe darka ne hotel. Ne mbremje kohe e lire per te shfrytezuar facilitetet e hotelit si Pishine, Sauna, Jakuzzi, Banjo Turke dhe kazinone e hotelit. SPA e hotelit eshte e hapur deri ne oren 22:00, ose ne klubet e nates ne afersi te hotelit.

Dita 2Vizite ne pisten e skive

Pas mengjesit ne hotel, nisemi per ne pisten e skive ne parkun Pelister, 20 min nga hoteli, 15 km. Kohe e lire per ski deri ne oren 15:30. Dreka do te konsumohet ne nje prej restoranteve te zones.
Kthimi ne Tirane. Mberitja ne mbremje.

Map

Photos