BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

SHERWOOD DREAMS RESORT 5*

(0 Vlerëime)
Çmimi
Çmimi
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

892


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

6 nete / 7 dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
Tirana
Belek

SHERWOOD DREAMS RESORT  5*

Vendndodhja :

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Belekut, ndodhet 40 km larg aeroportit te Antalias, 50 km larg qytetit te Antalias dhe 1 km larg qytetit te Belekut.

Informacion mbi dhomat :

Hoteli ka ne total 300 dhoma prej te cilave 238 jane dhoma standart, 12 dhoma familjare (me 2 tualete) dhe 50 dhoma familjare  (me 1 tualet). Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, telefon, televizor, kasaforte, minibar, tualet me dush dhe tharese flokesh.

Restorante dhe bare :

Restoranti kryesor ofron mengjes, dreke dhe darke buffe, snack ne mesnate,

Restorant a la carte me menu tradicionale vendase dhe nderkombetare,

bare – pool bar, beach bar, disko bar, lobby bar.

Facilitete :

Hoteli ofron per pushuesit pishine te jashtme dhe te brendshme, salle per mbledhje, parkim, cadra dhe shezllone, tenis, basketball, ping-pong, salle lojerash, bilardo, volleyball, qender fitness, sauna, banjo turke, aerobi, gjimnastik, masazhe, peeling, sherbim mjekesor, sherbim lavanderi, sallon bukurie, sherbim dhome, internet, water sports, aktivitete ditore dhe animacione, baby sitting, babycot, miniclub, minidisko, buffe per femije,

SHERBIMET E HOTELIT

Sherbimet e perfshira

 • Beach Hotel
 • Kids Pool
 • Tennis Court
 • Billiard
 • Kids Club
 • Lifeguard
 • Parking
 • Private Beach
 • Mini Disco
 • Mini Club
 • Animation Team
 • Pool
 • Security
 • Water Sports
 • Music Live
 • Gymnastic
 • Internet Cafe
 • Restaurant
 • Sauna
 • Aerobic
 • Fitness Center
 • Jacuzzi
 • Sand Beach
 • Indoor Pool
 • Outdoor Pool
 • Market
 • Nurse
 • Basketball
 • Air Condition
 • Bar
 • Disco
 • Exchange
 • Snack Bar
 • Turkish Bath
 • Beach Volleyball
 • Clinic
 • Mini Bar
 • Volleyball
 • SPA
 • Chaise Longue

Sherbimet me extra pagese

 • Doctor
 • Rent a Bicycle
 • Photocopy
 • Conference Hall
 • Laundry Service
 • Fax
 • 24H Doctor
 • Dry-cleaning
 • Room Service
 • Hair Dressing Saloon
 • Rent a Car
 • Baby-sitting
 • Telephone
 • Beauty Center
 • Massage Center
Koncepti i Hotelit
ULTRA ALL INCLUSIVE

Vaktet:
Mengjesi 07:00 – 10:00
Mengjes i vone 10:00 – 11:00
Dreke 12:30 – 14:30
Darke 19:00 – 21:30

Restorantet a’la carte
2 restorante a’la carte

*Per ti perdorur eshte e nevojshme qe te qendroni te pakten 1 jave ne hotel.
*Restorantet a’la carte perdoren me rezervim dhe vetem nje here ne jave.

Pijet:
Pije vendase alkolike dhe joalkolike per 24 ore
Disa nga pijet e importuara ne orarin 10:00 – 01:00
Leng i fresket portokalli ne mengjes
Nje nga baret qendron 24 ore i hapur / pije vendase 01:00 – 10:00 /
Minibari rimbushet cdo dite / pije te lehta dhe uje /
Ne disko jane te perfshira vetem pijet vendase

Sherbime Snack:
Buffe vegjetariane dhe diabetike
Buffe per femije
Akullore
Kohe per caj, kafe dhe kek
Byrek

Facilitete dhe aktivitete te tjera:
Fushe tenisi
Qender fitnesi
Sauna
Banje turke
Pishina te hapura
Pishina te mbyllura
Shezllong, Dysheke per shezllong, Cader
Peshqire ne plazh