BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Shen Valentin – Budapest

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€99
Çmimi
Duke filluar nga€99
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

74


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

4 nete / 5 dite
Prishtina
Budapest
Detajet e Turit:

Festoni dhe festen e Shen Valentinit ne Budapest,

Kujdes #oferta eshte e Limituar, nxitoni te rezervoni!

Datat: 12 – 16 Shkurt

Ne cmim perfshihet:

  • Bileta avionit / nga Prishtina
  • Akomodimi ne Hotel : Silver Hotel Budapest City Center 3* ose King's Hotel 3*
  • Mengjeset per çdo dite qendrimi

Ne cmim nuk perfshihet:

  • Drekat dhe Darkat
  • Transferta
Itenerari:

Udhetimi 4 nete / 5 diteUdhetim Individual

Nisja nga Prishtina ne ora 12:05 – 13:40

Kaloni Shen Valentinin me Union Travel

Kthimi Budapest – Prishtina 09:55 – 11:35

Map

Photos