BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Sazan dhe Karaburun

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€23
Çmimi
Duke filluar nga€23
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

1607


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

1 dite
Tirane
Vlore
Detajet e Turit

Aventurat tona nuk mbarojne!

Largohuni zhurmes se qytetit per 1 dite.

 

Eksplorim i ishullit te Sazanit dhe Karaburunit me anjije.

Përfshihen ne Çmim

  • Transporti ne dispozicion Tirane - Vlore - Tirane
  • Guida detare ne Parkun Kombetar "Karaburun - Sazan"
  • Party ne anije/DJ /Shkuma Party
  • Shoqerues nga agjencia
Fotografi