BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Royal Adam & Eve (te rritur + 16)

(0 Vlerëime)
Çmimi
Çmimi
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

85


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

Ultra All Inclusive
Tirane
Antalya
Pershkrimi i Hotelit

I pozicionuar mes pyjeve dhe buze detit ne Belek, me nje sipefaqe prej 100.000m2, e ndertuar ne menyre te vecante si nga dizajni, sherbimi dhe klasi , ka mare nje sere cmimesh si: World’s Leading Design Hotel (2007-2008-2009-2010-2011), Turkey’s Leading Hotel(2007-2009-2010-2011), Europe’s Leading Design Hotel (2009-2010-2011), Europe’s Leading Couples Resort (2009-2010-2011) etj. Kombinini i detit, reres dhe diellit ne menyre perfekte, i ndertuar dhe i mobiluar nga ngjyra e bardhe pasqyron vetem qetesi, butesi dhe relax, ne pushimet tuaja, duke ju ofruar dhoma te ndryshme. 401 Design room, 10 dhoma familjare (120)dhe 20 family suite (128m2) dhe 24 villa. Te gjitha dhomat jane te mbuluara nga pasqyrat,duke dhene nje ndjenje perjetesie, cdo gje e bardhe. Me dizajnin e jashtzakonshem hoteli ofron pishinen me te madhe ne bote me nje pamje te mrekullueshme, ofron nje pishine te madhe te jashtme, nje pishine club ne plazh, nje pishine private ne plazh, pishine me rreshqitese, pishine te brendshme si dhe pishine te jashtme dhe te brendshme per femije. Aktivitete pa fund si Hedhje me Parashute, Jet ski, Bowling, Diving, Tenis dhe mesim Tenisi, Bilardo, 5 Pishina per te rritur dhe 2 Pishina per femije, Kercim, Hipizem, Bicikleta me qera. SPA dhe Fitness center, Squash, Voleyboll ne plazh, Ping-pong, Windsurf, Catamarane,  Basketboll, Mini-Futboll, Voleyboll, Kanotazh, Golf, Yoga,Steam Bath, Turkish Bath, Jacuzzi dhe Hydrotherapy, Shock Pool, Masazh. Baret dhe Restorantet : Hoteli operon me sherbimin  ultra all inclusive dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me nje shumellojshme perzgjedhjesh ne gatime nga guzhina turke dhe ajo nderkombetare. Restorantin kryesor – sherben vaktet kryesore dhe te ndermjetme ne bufe te hapur me mundesi te pafundme zgjedhje sipas shijes dhe deshires tuaj.  Italian Lounge A la Carte restorant– ketu  mund te shijoni ushqimet me te mira nga guzhina  Italiane. Sark A la Carte restorant – sherben gatimet me te mira te guzhina turke si dhe produktet produktet e zgares dhe te mishit.  Mezes A la Carte restorant– sherben darken ne ambjente lukosze me prodhimet me te mira te  Peshkut  dhe te  Detit. Salve A la Carte restorant– sherben specialitetet me te mira nga guzhina Italiane. Secret restorant– sherben darken  nje ambjent Romantik nen driten e qirinjve nga ku mund te shijoni vaktet tuaja. Arrigato  a la carte restorant– sherben gatimet me te mira nga  me ushqime Japoneze. Sushi dhe Teppenyaki– sherbejne gatimet me te shpejta nga guzhina kineze. Blind  a la carte restorant – sherbehet darka ne breg te detit  nga ku  mund te shijoni darken nen driten romantike te henes. Cheer bar, Sunset bar, Regular Beach bar, Pier Bar, Beach Bar, Bluetooth Bar, Goal Bar, Tender Bar, Telve Café– sherbejne  te gjitha llojet e pijeve duke filluar nga ato te ngrohtat te ftohtat, alkolike dhe joalkolike vendase dhe te importit, kokteile shumengjyreshe me shije te ndryshme.

Përfshihen ne Çmim

  • Fluturimi Charter
  • Transferta
  • Ultra All Inclusive
Shërbime

Plazhe

• Plazh renor
• Plazh Privat

Distancat nga:

• Aeroporti: 43 km
• Distance nga deti: 0 m
• Distance nga qendra: 80 km

Aktivitetet:

• Shkolle zhytjeje
• Ski ne uje
• Ski ne uje me banane
• Ekskursione te organizuara
• Shtegje per ecje dhe vrap
• Mbremje muzikore
• Kalerim mbi kale
• Club disko
• Parashute
• Kanoe
• Lundrim
• Zhytje scuba/zhytje
• Barke Kajak me qira
• Akuapark
• Jeep Safaris

Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

• Pishine e jashtme
• Pishine e brendshme
• Sauna
• Faks
• Internet
• Restorant
• Zyre kembimi valutor
• Dhoma pa duhan
• Pastrim kimik
• Bar brenda hotelit
• Kasaforte ne recepsion
• Salle televizori
• Restorant à la carte
• Sallon bukurie
• Qender trajtimi & SPA
• Akses per karrige me rrota
• Qender tregtare
• Sherbim dhome 24 ore
• Dyqan suveniresh
• Boutique
• Shezlonge dhe çadra ne pishine
• Shezlonge dhe çadra ne plazh
• Bar Pishine
• Recepsion per makine me qira
• Cocktailbar
• Ashensor
• Taverne
• Parking pa pagese
• Bar ne plazh
• Wi-Fi falas
• Dhome per Valixhe
• Sherbim Mjekesor
• Rreshqitese per femije
• Rreshqitese per te rritur
• Peshqira plazhi me depozit
• Peshqira plazhi me pagese
• Klub lojrash per femije
• Amfitater
• Ambjent per te luajtur femijet
• Loje me Shigjeta
• Roje Plazhi
• Trajtim special per te sapomartuarit
• Librari

Sherbime per femije dhe bebe:

• Animacione per femije
• Baysitting/Kujdestar femijesh
• Banje per femije
• Klub per femijet, Kopesht
• Baby Cot
• Ngrohes dhe sterilizues per Biberon dhe shishe
• Karrige per te ushqyer femijet

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

• Ballkoni
• TV
• Telefon
• Televizion satelitor
• kasaforte
• Ambjent ndenjeje
• Kasaforte dhome
• Ajer I kondicionuar
• minibar
• tharese flokesh
• banje/tualet
• Tarrace
• vaske
• Wi-Fi falas
• facilitete per kafe dhe caj
• Wi-Fi me pagese
• Shapka

Harta
Fotografi