BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Primasol Louis Ionian Sun Corfu

(0 Vlerëime)
Çmimi
Çmimi
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

138


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

All Inclusive
Tirane
Korfuz
Pershkrimi i Hotelit

Primasol Louis Ionian hotel shtrihet ne juglindje te Korfuzit shume afer nga  fshati Piktoresk Benitses i cili  eshte i famshme per tavernat e tij te mrekullueshme dhe jeten e nates per te rinjte. Hoteli eshte standart prej 4 yjesh duke ju ofruar juve rehatine dhe cilesine maksimale. Ketu mund te mund te kaloni momente te verteta kenaqesie prane pishines , ne barin ne  breg te detit , ne tarracen e hotelit  duke soditur pamjen e mrekullueshme te detit Jon, mund te ushtroni sportet tuaja te preferuara ne ambjentet e vene ne dispozicion per  pushuesit gjate gjithe dites. Hoteli  eshte 5  Katesh dhe ve ne  dispozicion te pushueve 221  dhoma duke nderthurur stilin modern dhe klasik. Baret dhe Restorantet: Hoteli ofron  Restorantin kryesor  ku sherbehet mengjesi, dreka  dhe darka, vaktet e ndermjetme etj. Bari i pishines dhe bari ne det sherbejne:  akulloret per femije, kafe, caj, emebelsira, pijet alkolike lokale dhe pijet  freskuese, kokteilet me fruta etj

Përfshihen ne Çmim

  • All Inclusive
Shërbime

Plazhe

• Plazh renor

Distancat nga:

• Stacioni I autobusit: 20 m
• Aeroporti: 15 km
• Distance nga deti: 0 m

Aktivitetet:

• Shkolle zhytjeje
• Ski ne uje
• Ekskursione te organizuara
• Kalerim mbi kale
• Zhytje scuba/zhytje

Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

• Pishine e jashtme
• Pishine femijesh
• Internet
• Restorant
• Zyre kembimi valutor
• Dhoma pa duhan
• Pastrim kimik
• Internet kafe
• Salle televizori
• Sherbim dhome 24 ore
• Shezlonge dhe çadra ne pishine
• Shezlonge dhe çadra ne plazh
• Bar Pishine
• Recepsion per makine me qira
• Bar ne plazh
• Wi-Fi falas
• Sherbim Mjekesor
• Rreshqitese per femije
• Rreshqitese per te rritur
• Klub lojrash per femije
• Ambjent per te luajtur femijet

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

• Ballkoni
• TV
• Telefon
• kasaforte
• Ajer I kondicionuar
• tharese flokesh
• banje/tualet
• Tarrace
• facilitete per kafe dhe caj

Harta
Fotografi