BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Pranverë në Paris

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€399
Çmimi
Duke filluar nga€399
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

152


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

4 Dite
Tirane
Paris

Përfshihen ne Çmim

 • Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
 • Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
 • Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi.
 • Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
 • Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
 • Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30x 20cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Nuk përfshihen ne çmim

 • Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
 • Hyrjet në monumente dhe muzeume.
 • Lundrimi me Anije.
Itenarari

Dita 1Tirane - Shkup - Paris

Nisja me autobus ne orën 07:00 nga Tirana për në Aeroportin e Shkupit. Udhëtimi me avion direkt Shkup – Paris. Nisja në orën 17:40. Mbrritja në Paris në 20:40. Transferimi për në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita 2Vizitë panoramike e Parisit

Mëngjesi në hotel. Vizitë panoramike e Parisit ku do të shikohen: Harku i Triumfit, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive. Shëtitje në Bulevardin e famshëm të Champs Elysées dhe mundësi për shopping, si dhe vizitë në Muzeun e Luvrit. Kthimi dhe akomodimi në hotel.

Dita 3Vizitë ne Paris

Mëngjesi në Hotel. Vizitë në: Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Tour Eiffel. Shëtitje panoramike ku do të shikohen Panteoni, Opera de Garnier, Sheshi Bastille dhe Opera më e madhe e Francës. Kthimi dhe akomodimi në hotel.

Dita 4Shëtitje e lirë

Mëngjesi në Hotel. Paradite, Shëtitje e lirë në Champs Elysee dhe Kopshtet e Luksemburgut. Pasdite Shopping dhe Transferimi për në Aeroportin e Parisit. Fluturimi direkt Paris – Shkup. Nisja në orën 21:15 Mbrritja në Tiranë në orën 23.55. Nisja me autobus nga aeroporti i Shkupit drejt Tiranës.

Fotografi