BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Pranverë në Cappadocia,
Grup i konfirmuar

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€320
Çmimi
Duke filluar nga€320
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

273


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

2 nete/ 3 dite
Periudha: Nisja 11 Maj
Tirane
Cappadocia

Përfshihen ne Çmim

 • Bileta e avionit vajtje – ardhje.
 • Akomodimi për 2 netë në hotel 4*
 • Mëngjeset dhe 1 dreke për të gjithë ditët e qëndrimit
 • Transfertat dhe Shëtitjet me autobus (sipas programit)
 • Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit

Nuk përfshihen ne çmim

 • Hyrjet në Muzeume dhe Monumente.
 • Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
Itenarari

Dita 1Tirane - Stamboll

Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta para nisjes së avionit. Fluturimi për në Kayseri, nëpërmjet Stambollit. Nisja në 02.45. Mbërritja në Kayseri në 09.30. Pritja nga përfaqësuesi ynë. Paradite, nisja për të vizituar Muzeumin e Hapur të Goremes, me 5 Kishat Bizantine. Vazhdon vizita në Shkëmbinjte e Uchisar. Drekë e lirë. Pasdite vizitë në Avanos, qytezë në anë të Lumit të Kuq, më i gjati në Turqi, Passabag, Devrent Deresi dhe Urgup. Sistemimi në Hotel. Fjetje dhe Darkë në hotel.

Dita 2Vizirojme Qytetin

Mëngjezi në Hotel. Paradite, vizitë e Qytetit Nëntokësor të Kaymakli. Pasdite të lirë. Fjetje dhe Darkë në hotel.Fjetje dhe Darkë në hotel.

Dita 3Shetitje Opsionale

Mëngjesi në Hotel. Paradite, të lirë pë shëtitje Opsionale. Pasdite, Transfertë me autobus për në Aeroport. Fluturimi për në Tiranë. Nisja nga Kayseri në 16.10. Mbërritja në aeroportin e Rinasit në 21.30.

Fotografi