BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Pashket ne Lefkada

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€109
Çmimi
Duke filluar nga€109
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

138


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

2 nete/ 3 dite
Periudha: 20-22 Prill
27-29 Prill
Tirane
Lefkada
Itenarari

Dita 1Tirane - Parga-Preveza-Lefkada

Nisja nga Tirana te Shtunen ne oren 05:00. Ndalesa të shkurtra rrugës. Mberritja ne Parga. Vizitë në qytetin e Pargës. Më pas vazhdojmë udhëtimin drejt qytetit te Prevezës. Vizitë në qytetin e Prevezës. Mberrijme ne Lefkada.

Ne mbremje nen shoqerine e guides do te shkojme ne nje taverne buze detit ku do te mund te konsumojme darken festive me muzike. Fjetja ne Hotel.

Dita 2Vizitojme Lefkada

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit drejtohemi ne portin e Nidrit ku na pret anija per te vizituar disa nga ishujt me fame boterore perreth Lefkades. Kjo shëtitje e mrekullueshme është opsionale (10€) dhe zgjat rreth 2 ore.

Vizitohen:
1. Spatohori – ndalese per kafe
2. Skorpios
3. Madouri

Ata qe nuk kane deshire te te marrin pjese ne kete udhetim, mund te kalojne kohen duke vizituar qytetin e Lefkades. Ne kthim darke ne taverne buze detit. Fjetja ne Hotel.

Dita 3Janine -Tirane

Mëngjesi në hotel. Me pas nisemi per ne Janine, aty do te kemi mundesi per te bere nje vizite ne shetitoren buze liqenit dhe ne kalane e Janises. Konsumimi i drekes ne Janine ne menyre individuale. Kthimi ne Tirane nga dogana e Kakavise. Mberritja ne Tirane ne darke.

Përfshihen ne Çmim

  • Transporti me autobus komod.
  • Akomodimi në hotel 3*
  • Mëngjesi dhe darka
  • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit.
  • All transportation in destination location
Fotografi