BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Miracle Resort Hotel

(0 Vlerëime)
Çmimi
Çmimi
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

65


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

Ultra All Inclusive
Tirane
Antalya
Pershkrimi i Hotelit

Nje hotel i mrekullueshem qe ndodhet vetem 20 min larg aeroportit dhe ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe te ftuarit e saj.  Ne dispozicionin tuaj jane ne total 425 dhoma standarte (28-35m2), 122 dhoma connection, 14 suita (75m2) si dhe 11 dhoma per persona me aftesi te kufizuar. Dhomat jane te arreduara me kushte luksoze dhe elegante. Me një kombinim të animatoreve profesionale, mini-club, lojra aktiviteteve në natyrë dhe ne ambjente të mbyllura, krijojnë një botë të mrekullueshme pushimesh per të gjithë. Ketu do te gjeni mundesi te ndryshme  argetimi  dhe clodhje  si terrene sportive dhe sportet e ujit per te gjithe te apasionuari e sporteve. Animacionet  ne amfiteater ne pishine dhe ne det   nuk do te mungojne ne asnje moment pergjate dites dhe nates.  Qendra e spa-ve , saunave dhe fitnesit  jane ne dispozicionin tuaj me trajtime te vecanta per trupin dhe lekuren tuaj. Nje vemendje te vecante do te kene dhe femijet qe kane ne dispozicion pishinen e tyre , kendlojrash per femije , mimiclub etj. Ne dispozicionin tuaj jane : pishine per te rritur , pishine per femije , pishine e brendeshme , rreshqitese  etj. Hoteli eshte i pershtatshem per te rinje, ciftet dhe familjaret me femije te te gjitha moshave. Baret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin ultra all inclusve dhe sherben gatime dhe pije te ndryshme pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me mundesi te ndryshme perzgjedhje sipas shijes dhe deshires tuaj. Ne boten e kuzhines hoteli na ofron restorantin kryesor Turkuaz – qe hapet nga ora 07.00-21.30 dhe sherben vaktet kryesore dhe te ndermjetme ne bufe te hapur me mundesi te ndryshme perzgjedhjesh ne ushqime.  4 restorante A La Carte do te sherbejne darken tuaj me gatime speciale nga guzhinat me te njohura  botrore . Miracolo a la carte  restorane- sherben specialitetet me te mira nga guzhina  italiane. Mexican a la carte  restoran- sherben gatimet me te mira nga guzhina  meksikane. Lagos a la carte restorant- sherben gatime speciale me baze peshku dhe prodhime deti. Anatolia restorant- sherben gatime speciale  nga guzhina tradicionale  tradicionale turke. Bar ne pishine, bar ne plazh, Exclusive bar, Vitamin bar dhe Disco bar – sherben embelsira, caj, kafe dhe te gjitha llojet e pijeve vendase dhe importit, alkolike dhe joalkolike, te ngrohta dhe te ftohta, kokteile te ndryshme shumengjyreshe etj.

Përfshihen ne Çmim

  • Fluturimi Charter
  • Transferta
  • Ultra All Inclusive
Shërbime

Plazhe

• Plazh renor
• Plazh Privat

Distancat nga:

• Aeroporti: 8 km
• Distance nga deti: 0 m
• Distance nga qendra: 15 km

Aktivitetet:

• Shkolle zhytjeje
• Ski ne uje
• Ski ne uje me banane
• Ekskursione te organizuara
• Mbremje muzikore
• Club disko
• Parashute
• Kanoe
• Barke Kajak me qira
• Akuapark
• Arobi ne uje
• Goditje me Hark
• Basketboll
• Volejboll plazhi
• Bilardo
• Bowling
• Kazino
• Lojra elektronike
• Animacione per te rritur
• Qender Fitnesi
• futboll
• Live Music
• Stretching
• Fusha Tenisi
• Pingpong

Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

• Pishine e jashtme
• Pishine e brendshme
• Pishine femijesh
• Sauna
• Faks
• Restorant
• Zyre kembimi valutor
• Dhoma pa duhan
• Bar brenda hotelit
• Kasaforte ne recepsion
• Salle televizori
• Restorant à la carte
• Sallon bukurie
• Qender trajtimi & SPA
• Akses per karrige me rrota
• Sherbim dhome 24 ore
• Dyqan suveniresh
• Boutique
• Shezlonge dhe çadra ne pishine
• Shezlonge dhe çadra ne plazh
• Bar Pishine
• Recepsion per makine me qira
• Cocktailbar
• Ashensor
• Parking pa pagese
• Bar ne plazh
• Wi-Fi falas
• Dhome per Valixhe
• Sherbim Mjekesor
• Rreshqitese per femije
• Rreshqitese per te rritur
• Peshqira plazhi me depozit
• Klub lojrash per femije
• Amfitater
• Ambjent per te luajtur femijet
• Loje me Shigjeta
• Roje Plazhi
• Sherbim 24 ore ne resepsion

Sherbime per femije dhe bebe:

• Ballkoni
• TV
• Telefon
• Televizion satelitor
• kasaforte
• Ambjent ndenjeje
• Ajer I kondicionuar
• minibar
• tharese flokesh
• banje/tualet
• Tarrace
• vaske
• Wi-Fi falas
• facilitete per kafe dhe caj
• Shapka

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

• Ballkoni
• TV
• Telefon
• Televizion satelitor
• kasaforte
• Ambjent ndenjeje
• Ajer I kondicionuar
• minibar
• tharese flokesh
• banje/tualet
• Tarrace
• vaske
• Wi-Fi falas
• facilitete per kafe dhe caj
• Shapka

Harta
Fotografi