BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Pushimet ne ishujt Grek me KROCERA

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€559
Çmimi
Duke filluar nga€559
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

142


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

3 Nete
Athens
Detajet e Turit

Udhetime me Krociera ne ishujt me te bukur Greke.

Përfshihen ne Çmim

  • Akomodimi ne Krociera
  • Mengjeset, drekat, darkat (All Inculsive)
  • Perdorimi i pishines dhe te gjitha aktivitet argetuese ne anije (shfaqe. lojra, hyrja ne kazino etj)
  • Taksat portuale

Nuk përfshihen ne çmim

  • Transporti ne Athine vajtje ardhje Mund te ofrojme opsionale me cmim extra
Itenarari
Departure
Day
Departure
Time
Departure Port Arrival
Day
Arrival
Time
Arrival Port  
1 11:30   Athens (Piraeus), Greece 1 18:00   Mykonos, Greece
1 23:00   Mykonos, Greece 2 07:30   Kusadasi, Turkey
2 13:00   Kusadasi, Turkey 2 17:45   Patmos, Greece
2 21:30   Patmos, Greece 3 07:00   Crete (Heraklion), Greece
3 12:00   Crete (Heraklion), Greece 3 16:30   Santorini, Greece
3 21:30   Santorini, Greece 4 07:00   Athens (Piraeus), Greece
         
Fotografi