BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Krishtlindje ne Mavrove- Sport Hotel

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€139
Çmimi
Duke filluar nga€139
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

98


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

3 nete / 4 dite
Periudha: 25 Dhjetor -28 Dhjetor
Tirane
Mavrove
Photos
Detajet e Turit

Krishtlindjet ne Mavrove,

Festoni mes bores dhe ne shoqerine e miqve tuaj keto Krishtlindje.

kujdes ne rast jeni me shume se 10 persona, ofrojme dhe transport,

kujdes #oferta eshte e Limituar, nxitoni te rezervoni

Përfshihen ne Çmim

 • 3 Nete Akomodimi Sport Hotel
 • Mengjesi+Darka per cdo dite qendrimi
 • Pije pa Limite gjate nates se Krishtlindjes
 • Muzike Live gjate Nates se Krishtlindje
 • Parkim Falas- Free Wi-Fi
 • Perdorim Falasi :Spa-- Pishines se Brendshme--Sauna

Nuk përfshihen ne çmim

 • Transporti
 • Dreka
 • Shpenizmet Personale
Harta

Fotografi