BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Krishtlindje ne Four Points by Sheraton

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€149
Çmimi
Duke filluar nga€149
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

319


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

2 nete / 3 dite
Tirana
Kolasin
Detajet e Turit

Four Points by Sheraton pakete 2 nete/ 3 dite , e dedikuar vetem per nisje nga 24 & 25 Dhjetor

Per person

EUR 149

Përfshihen ne Çmim

 • Akomodim 2 nete ne dhome double ,me mengjes dhe darke te perfshire
 • Darke festive ne dates 24 & 25.12 eshte e perfshire
 • Nje gote me vere Montenegro per person, pergjate darkes Gala
 • 20 % ulje ne trajtimet SPA
 • Hyrje e lire ne qendren fitness, Jacuzzi, sauna, Turkish bathroom.
 • Free parking, free wifi.
 • Transporti nga hoteli per ne qendren e skive

Nuk përfshihen ne çmim

 • Drekat
 • Taksat Turistike
 • Cdo gje qe nuk eshte permendur tek seksioni ''Te perfshira''

Politika e Femijeve:

 • Femija 0 - 4.99 vjec akomodohen falas
 • Femija 5-11.99 vjec paguan 60 euro per pakete
Fotografi