BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Kanioni i Rugoves eshte vendi me i ri i aventurave.

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€49
Çmimi
Duke filluar nga€49
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

425


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

1 nate / 2 dite
Tirane
Rugove
Detajet e Turit

Gryka e Rugoves ofron nje natyre epike, ajer te paster dhe pamje te mrekullueshme. Ka pak kohe qe ky vend na ofron edhe mundesine per sporte ekstreme.

Jane tre atraksione ne Gryken e Rugoves: zip lining, via-Ferrata dhe Parku i Aventurave.

Union Travel ofron  mundesine t’i ndjeni nga afer te treja ne nje fundjave.

Përfshihen ne Çmim

 • Transporti vatje-ardhje
 • Akomodimi per 1 nate
 • Mengjesi + Darka
 • Shoqeruesi nga Zyra

Opsionale

 • Via Ferrata 15 euro
 • Parku I aventurave 10 euro
 • Dreke 10 euro
Itenarari

Dita 1Do te nisemi drejt qytetit te Pejes...

Do te nisemi drejt qytetit te Pejes, ne oren 07:00. Gjate rruges do e ndalojme per kafen e mengjesit. Me pas do te gjendemi perballe bukurise te Kanionit te Rugoves.
Vendi ku do te shijojme jo vetem bukurine qe na fal Kanioni,po do te provojme edhe adrenalinen qe do na falin sporet ekstreme.
Akomodimi ne Hotel Borea, ku eshte opsionale dhe dreka.
Pasditen do tja dedikojme sportit me te ri ne Kosove ‘Zipline’. Ku do provojme dhe adrelinen qe te ofron ky sport.
Darka do te jete ne hotel me ushqime tradiconale te zones dhe festive.

Dita 2Boge ose Gurri i kuq.

Mengjesi ne hotel, me pas do vijme me vizite ne fshatin Boge ose Gurri i kuq.
Per ata qe duan te provojne perseri adrenaline, gryka e Rugoves ofron Via Ferrata dhe Parkun e Aventurave.
Dreka eshte ossionale.

Pas mbarimit te drekes, behemi gati per kthimin ne Tirane.
Mberritja ne Tirane eshte dhe fundi i sherbimit tone.

Fotografi