BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Kalamper Hotel & Spa 4*

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€60
Çmimi
Duke filluar nga€60
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

42


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

2 Nete
Paketat e Vjeshtes

1Paketa e vjeshtes mengjes dhe darke:

Akomodimi 2 nete fjetje mengjes dhe darke ne dhome standard me pamje nga deti

· Perdorimi I SPA & Wellness Center

· Pija e mireseardhjes ne dhome : 1 shishe uji, kafe dhe caj

· Falas parking I makinave

· Falas perdorimi I bicikletave per femijet dhe te rriturit

· Falas perdorimi I palestres

· Hyrja ne hotel ne ora 14:00

· Dalja nga hoteli deri ne ora 12:00

· Falas perdorimi Wi-Fi ne te gjith zonen

Cmimi per 2 nete, per /person 75 Euro

Ne cmim nuk perfshihet:

· Taksen e turistit e cila eshte 1.50 euro p/person per dite

2Paketa me e mire e vjeshtes me mengjes:

Akomodimi 2 nete fjetje me mengjes ne dhome standard me pamje nga deti

· Embelsire sipas deshires tuaj

· Perdorimi I SPA & Wellness Center

· Pija e mirese ardhjes ne dhome : 1 shishe uji, kafe dhe caj

· Parking I makinave falas

· Perdorimi I bicikletave per femijet dhe te rriturit falas

· Perdorimi I palestres

· Hyrja ne hotel ne pra 14:00

· Dalja nga hoteli deri ne ora 12:00

· Perdorimi Wi-Fi ne te gjith zonen falas

· Me kerkese check-out I vone nga hoteli

Cmimi per 2 nete, per/ person 60 Euro

Ne cmim nuk perfshihet:

· Taksen e turistit e cila eshte 1.50 euro p/person per dite

3Paketa e vjeshtes me masazh relaksues:

2 nete fjetje me mengjes ne dhome standard me pamje nga deti

· 2 masazhe relaksuese

· Embelsire sipas deshires tuaj

· Perdorimi I SPA & Wellness Center

· Pija e mirese ardhjes ne dhome : 1 shishe uji, kafe dhe caj

· Parking I makinave falas

· Perdorimi I bicikletave per femijet dhe te rriturit falas

· Perdorimi I palestres

· Hyrja ne hotel ne pra 14:00

· Dalja nga hoteli deri ne ora 12:00

· Perdorimi Wi-Fi ne te gjith zonen falas

· Me kerkese check-out I vone nga hoteli

Cmimi per 2 nete, per/ person 80 Euro .

Ne cmim nuk perfshihet:

· Taksen e turistit e cila eshte 1.50 euro p/person per dite

Fotografi