BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Festat e 7& 8 Marsit ne Struge – Oher, Maqedoni

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€45
Çmimi
Duke filluar nga€45
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

504


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

1 Nate / 2 Dite
Periudha: 7-8 Mars
Itenarari

Dita 1Tirane - Maqedoni

Nisja nga Tirana drejt Maqedonise. Pas kalimit te procedurave ne kufi i drejtohemi qytetit te Struges .Gjate rruges kemi nje ndalese per kafe. Akomodimi ne hotel dhe te lire per dreken. Pasdite e lire per shetitje, shtetije ne Struge. Darka ne hotel dhe mbremje e lire per argetim me muzike.

Dita 2Oher

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt qytetit te Ohrit ku do bejme nje tur paronamik te qytetit , qendra me e vjeter e kultures sllave. I drejtohemi shetitores se Ohrit ku kemi mundesine te shohim dhe njepamje fantastike te liqenit te Ohrit, ku nuk ngelet pa rene ne sy edhe muzeu nacional, Kisha e Shen Sofise , Kalaja e lashte e qytetit dhe teatri antik. Me pas nisemi drejt Shen Naumit ku do te vizitohet manastiri i Shen Naumit dhe do te pushohet per kafe ose dreke.
Kthimi ne Tirane nepermjet pikes doganore te Tushemishtit, ku do te ndalojme per te pare dhe vendin ku eshte luajtur Zonja nga qyteti. Vazhdimi per ne Tirane

Harta

Fotografi