BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

FUNDJAVE NE MILANO
Cdo te premte deri te diele gjate Shkurtit dhe Marsit

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€165
Çmimi
Duke filluar nga€165
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

341


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

3 Dite / Fluturime direkte.
Periudha: Cdo te premte deri te diele gjate Shkurtit dhe Marsit
Tirane
Milano
Detajet e Turit
~Udhetim Individual~

Ture individuale me cmime fantastike!

Milano,Itali.

Duke filluar nga 165 euro p/person (Minimumi 2 pax)

*Nxitoni te prenotoni pushimet tuaja, pasi ofertat jane momentale!!! Per data te tjera ju lutem na kontaktoni.

Përfshihen ne Çmim

  • Fluturimi direkt vajtje – ardhje
  • Akomodimi ne hotel 3*ose 4*
  • Mengjeset e te gjitha diteve
Fotografi