BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Fun Island Resort & Spa

(0 Vlerëime)
Çmimi
Çmimi
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

184


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

Maldive
Detajet e Turit

ompleksi ndodhet ne jug te Males, vetem 47 km larg aeroportit nderkombetar Ibarahim Nasir, rreth 45 min me motoskaf. Gjatesia e ishullit eshte rreth 700m ndersa gjeresia rreth 168m. Hoteli ofron 8 dhoma delux dhe 67 dhoma me pamje te mrekullueshme te oqeanit Indian. Te gjitha dhomat jane te dekoruara me stil dhe te pajisura me te gjitha kushtet dhe paisjet e nevojshme. Fun Islan Resort ofron specialitete te ndryshme te kuzhines tradicionale dhe nderkombetare ne restorantin kryesor dhe sherben mengjes dreke dhe darke me bufe. Aktivitete te ndryshme jane ne dispozicion te pushuesve duke perfshire; snorkelling, zhytje, lundrim me katamaran, windsurfing, bilardo, tenis tavoline etj. Aramu Spa ofron trajtime te ndryshme me produkte lokale per shendetin dhe bukurine.

Ne konceptin all inclusive perfshihen:

 • Mengjesi, dreka dhe darka, snake bar, caj kafe, biskota etj.
 • Pijet alkolike si wiski, brandi, xhin, vodka, rum.
 • Vera (e kuqe dhe e bardhe ), birra.
 • Pijet e buta (uje, fanta, coca cola) etj

Nuk përfshihen

 • Minibari
 • Pijet mbas mesnates
 • Pijet ne eskursinet me varke ,ose turet ne ishujt perrreth
Shërbimet

Vakte dhe ushqime te ofruara:

• All Inclusive

Harta
Fotografi