BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Festoni Vitin e Ri ne BIANCA RESORT & SPA

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€445
Çmimi
Duke filluar nga€445
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

298


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

Periudha: 31.12.2019 - 01.01.2020
Tirana
Kolasin
Detajet e Turit

Shijoni fundvitin ne Bianca Resort & Spa

Per person

EUR 445

Përfshihen ne Çmim

 • Akomodimi 3 nete me mengjes dhe darke te perfshire.
 • Darka Festive me muzike live dhe argetime te ndryshme ne daten 31.12 & 01.01
 • Live Entertainment: 31.12 Jadranka Brajaktarevic & Bojan Delic & 01.01 Miroslav Ilic,Jadranka Brajaktarevic & Bojan Delic
 • Femijet deri ne 6.99 akomodohen pa kosto shtese
 • Akses ne qendren Spa, free wifi, free parking

Nuk përfshihen ne çmim

 • Dreka
 • Taksat Turistike
 • Cdo gje tjeter qe nuk eshte permendur ne seksionin te perfshira

Politika e Femijeve:

 • Femijet nga 7 -12.99 paguajne 72 euro ne standard or superior room
Fotografi