BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Festoni Vitin e Ri me Magjik se kurre vetem ne Budapest.

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€205
Çmimi
Duke filluar nga€205
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

89


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

3 nete-4 dite
Periudha: 29 Dhjetor-01 Janar
Tirane
Budapest
Tour Details

Festoni kete Vite te Ri ne Budapest,

Kujdes #oferta eshte e Limituar, nxitoni te rezervoni!

Datat: 29 Dhjetor – 01 Janar

Price Includes

 • Bileta e avionit(Tirane-Budapest-Tirane)
 • Akomodimi ne hotel me 3*
 • Mengjesi per cdo dite qendrimi

Price Excludes

 • Dreka dhe Darka
 • Shpenzimet Personale
 • Udhetim Individual
Map

Photos