BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Festoni Pashket!
Mundesi dhe oferta ne te gjithe Europen “ME ÇMIME FANTASTIKE”

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€150
Çmimi
Duke filluar nga€150
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

252


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

Periudha: Pashket 2019
Tour Details

UDHETIME INDIVIDUALE

 

Verona :
18-21/Prill 279 euro p/person

(19-21/Prill – 250 euro p/person)

Milano :

19 – 21/Prill – 219 euro p/person

Pisa :

18-20/Prill – 250 euro p/person

(19-21/Prill – 250 euro p/person)

Firence :

269 euro p/person

Rome:

19 – 21/Prill 239 euro p/person

Palermo :

19 – 21/Prill 393 euor p/peron

Paris :

18 – 20/Prill 309 euro p/person

Amsterdam :

(17 – 19/Prill 353 euro p/person)

(22 – 24/Maj 299 euro p/person)

Budapest :

18 – 20/Prill 149 euro p/person

Stamboll :

18 21/Prill 269 euro p/person

Rimini :

19 22/prill 222 euro p/person

Venecia :

17 – 19/Prill 269 euro p/person

(19 – 21/prill 330 euro p/person)

Santorini :

17 – 21/Prill 454 euro p/person

 

Per kerkesa shtese, si pershembull transferta ose drekat ose darkat ju lutem na kontaktoni.

Në cmim perfshihet

  • Biletat e avionit vatje – ardhje
  • Akomodimi ne hotel ne datet perkatese
  • Mengjeset e perfshira per te gjitha ditet e qendrimit
  • All transportation in destination location
Photos