BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Festoni Ndryshe Festat e Nentorit ne Radika Resort

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€109
Çmimi
Duke filluar nga€109
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

225


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

2 nete /3 dite
Tirana
Mavrove
Tour Details

Festoni Ndryshe Festat e Nentorit ne Radika Resort.

#kujdes ne rast jeni me shume se 10 persona, ofrojme dhe transport,

#kujdes #oferta eshte e Limituar, nxitoni te rezervoni

Price Includes

  • Akomodimi ne Radika Resort per 2 nete
  • Mengjesi dhe Darka festive
  • Pije e Mirseardhjes
  • Pedorim te SPA, Taksa e Turistit,
Map

Photos