BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Festat e Nentorit ne Four Points By Sheraton

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€80
Çmimi
Duke filluar nga€80
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

292


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

2 nete / 3 dite
Periudha: 01.10 - 22.11 & 02.12 - 20.12
Tirana
Kolasin
Detajet e Turit

Four Points by Sheraton ofron pakete 2 nete/3 dite, 

Dedikuar vetem per Festat e Nentorit

Përfshihen ne Çmim

 • Akomodimi 2 nete ne dhome double me mengjes dhe darke te perfshire
 • Akses te plote ne sauna, steam room, jakuzzi, fitness
 • Parking dhe wifi

Nuk përfshihen ne çmim

 • Taksat Turistike
 • Cdo gje qe nuk eshte permendur tek seksioni ''Te perfshira''
 • Cdo gje qe nuk eshte permendur tek seksioni '' Te perfshira''

Politika e Femijeve:

 • Femijet deri ne 7.99 vjec akomodohen Falas
 • Femijet nga 8-12.99 vjec paguajne 14 euro
Fotografi