BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Festat e Nentorit ne Bianca Resort

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€110
Çmimi
Duke filluar nga€110
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

293


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

2 nete / 3 dite
Periudha: 28.11- 30.11 dhe 29.11-01.12
Tirana
Kolasin
Detajet e Turit

Bianca Resort & Spa ofron paketen  2 nete/ 3 dite

Ee dedikuar per periudhen 28.11- 30.11 dhe 29.11-01.12

 

Akomodimi

Tip dhome Standart ose Superior

Përfshihen ne Çmim

 • Akomodimi 2 nete ne hotel ne dhome Standarte ose Superiore.
 • Mengjes dhe darke e perfshire ne Restorantin Chivesne Chives International Restaurant
 • Happy Hour (mullet wine, tea,or caffe, juice cookie))ne lobby ne datat 29.11
 • Perdorim i Sauna, pishines se brendshme, banjo turke, dhe qender fitness
 • Early check in dhe late check out (ne oren 04:00 pm) ne varesi te disponibilitetit
 • Free parking, Free wifi

Nuk përfshihen ne çmim

 • Dreka dhe pijet nuk perfshihen
 • Taksat Turistike
 • Cdo gje qe nuk eshte permendur tek seksioni ''Te perfshira''

Politika e Femijeve:

 • Femija 0-2.99 vjec akomodohet falas
 • Femija 3-11.99 vjec paguan 20 eur per pakete
Fotografi